Het Koninklijk Conservatorium en de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten vormen samen Hogeschool der Kunsten Den Haag. Het gebouw is gehuisvest in Amare.
Medio 2021 is het Koninklijk Conservatorium verhuisd naar Amare aan het Spui. Dit is een muziekinstituut dat al tientallen jaren garant staat voor de hoogste kwaliteit; een instituut waaraan internationale topmusici als leermeester zijn verbonden en waar traditie en vakmanschap onlosmakelijk met experiment en vernieuwing zijn verbonden.
Beide data zal Christine Philips, ook Vriend van Den Haag, ons ontvangen en iets vertellen over het Koninklijk Conservatorium. Aansluitend aan de rondleiding is er een lunchconcert(je) op de Tribunetrap!
Wie van tevoren of na afloop wat wil eten of drinken, kan terecht in de Stadskantine op de 3e etage.
Datum en tijd: 13 februari 11.00 uur en 27 februari 11.00 uur
Verzamelpunt: onderaan de roltrappen bij de Amare-ingang aan de kant van de Turfhaven
Bereikbaarheid: alle OV naar het Centrum
Duur: 1,5 uur
Aantal deelnemers: 20 per rondleiding
Kosten: € 7